Reklama

2021: Rok Lema

2021: Rok Lema

07.12.2020
Czyta się kilka minut
Już w następnym wydaniu specjalny dodatek

▪ Dokąd leci Planeta Lem? ▪ Jak brzmi kosmos? ▪ Czy wszechświat jest naszym lustrem? ▪ Jak wysłać wiadomość do tych, którzy będą żyli na Ziemi za 10 tysięcy lat, i dlaczego pomogą nam w tym rośliny?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w dodatku towarzyszącym obchodom setnej rocznicy urodzin Stanisława Lema – obszerny, pięknie ilustrowany grafikami Daniela Mroza dodatek już w następnym wydaniu „Tygodnika”!

Piszą: Wojciech Brzeziński, Maria Hawranek, Agata Kaźmierska, Dorota Kozińska, Piotr Paziński i Wojciech Orliński.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]