Reklama

114

114

13.04.2015
Czyta się kilka minut
Zapraszamy do „Tygodnika Powszechnego” na Targach Wydawców Katolickich na Zamku Królewskim w Warszawie.
J

Jesteśmy od czwartku 16 kwietnia do niedzieli 19 kwietnia na stoisku numer 114.
Na miejscu kupisz m.in. głośną książeczkę o. Ludwika Wiśniewskiego „Blask wolności” w promocyjnej cenie, a także torby, koszulki i gadżety „Tygodnika Powszechnego”.

Odwiedź nas!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]