Reklama

1% podatku na siedemdziesięciolecie „Tygodnika Powszechnego”

1% podatku na siedemdziesięciolecie „Tygodnika Powszechnego”

29.03.2015
Czyta się kilka minut
1% podatku przekazany w siedemdziesięciolecie „Tygodnika Powszechnego” na rzecz naszej Fundacji pomoże nam zgromadzić „Kapitał na drugie siedemdziesięciolecie”, o ogromnym znaczeniu dla dalszego istnienia i jakości „Tygodnika”.
U

Umożliwi nam udział w konkursach oraz programach dotacyjnych i zdobywanie grantów na „Tygodnikowe” projekty wydawnicze, także na nasze festiwale – CONRAD, COPERNICUS, WIEK XX. ANAMNESES – i akcję „Lekcje czytania”.
Państwa wkład w dzieło „Tygodnika Powszechnego” zostanie pomnożony i stanie się ważnym czynnikiem rozwoju pisma oraz krzewionych przez nie wartości.
Fundacja Tygodnika Powszechnego jest wpisana do KRS pod numerem: 0000 125 605. Prosimy o wpisanie numeru KRS Fundacji przy wypełnianiu corocznego zeznania podatkowego.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]